Wydanie nr 88/2024, Czwartek 28.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie zablokowane

HOTEL CONTINENTAL*** W KRYNICY MORSKIEJ ZATRUDNI: Pracownika

HOTEL CONTINENTAL*** W KRYNICY MORSKIEJ ZATRUDNI: Pracownika gospodarczego/konserwatora

Zakres obowiązków:

Utrzymywanie bardzo dobrego stanu budynku Hotelu pod kątem konserwacji i drobnych napraw

Utrzymywanie w czystości terenu przyległego

Naprawy bieżące

Profil idealnego kandydata:

Wykształcenie techniczne np. elektryka, mechanika

Zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw budynku, tzw. złota rączka

Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

zatrudnienie na umowę zlecenie lub o pracę

Przyjazną atmosferę pracy

Nocleg i wyżywienie

Kontakt w godzinach od 8:00 do 16:00

Osoba do kontaktu Jolanta Wysiecka

Kliknij i zobacz kamerę pogodową z naszego hotelu

Hotel Continental s.c.  ul. Przyjaźni 30  82-120 Krynica Morska

Losowe ogłoszenia

Losowe kamery

Ostatnie artykuły