imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

UDANY REWANŻ GEDANII MOP"POMEZANIA" Malbork -"GEDANIA" Gdańsk 0-2 (0-2) - 03.05.2015

UDANY REWANŻ GEDANII MOP"POMEZANIA" Malbork -"GEDANIA" Gdańsk 0-2 (0-2)… fot. trener Henryk Pawłowski
W pierwszej połowie tego meczu nasza drużyna zagrała bez czterech podstawowych zawodników ( Tobolski,Truszczyński,Kacprowicz i Ziarnik) ,jednak nie jest to żadnym usprawiedliwieniem ,gdyż zmiennicy mogli pokazać ,że też zasługują na grę w podstawowym składzie.

Sosna, (Kacprowicz) Okrój (Wendowski) Bieszczad, Lewandowski, Kwiatkowski (Truszczyński), Radomski (Ziarnik), Kozieł, Warpas, Waśniewski, Bełz, Michalecki

W przekroju całej połowy dominowała drużyna z Gdańska i strzeliła dwie bramki po katastrofalnych błędach w kryciu przez naszych obrońców.Po przerwie na boisko weszli przewidziani do gry w drużynie seniorów tj.Truszczyński, Kacprowicz oraz Ziarnik. Wówczas w polu mieliśmy przewagę ,lecz nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Goście bronili się umiejętnie i utrzymali uzyskaną dwubramkową przewagę.

W niedzielę 10 maja nasi juniorzy zagrają z drużyną K.P. w Starogardzie Gdańskim i miejmy nadzieję ,że dzisiejszy mecz był chwilową niedyspozycją.

Zagraliśmy w tym meczu poniżej swoich możliwości ,szczególnie w pierwszej połowie i nie tłumaczy tego fakt, że graliśmy w rezerwowym składzie. Niepotrzebnie zaczęliśmy kalkulować , nie wystawiając podstawowych zawodników od pierwszej minuty meczu i ten błąd biorę na siebie. Natomiast stwierdzam, że zagraliśmy najgorszy mecz od początku w tej lidze i trzeba poszukać tego przyczyny.

Mamy dobrą sytuację w tabeli i porozmawiamy z niektórymi zawodnikami ,czy chcą trenować, czy tylko próbować grać, bo w przeciwnym przypadku zaczniemy budować drużynę na nowy sezon piłkarski.Gratuluję drużynie "Gedanii" bo wygrali zasłużenie,udanie rewanżując się za porażkę jesienią z nami na własnym boisku.