Wydanie nr 89/2020, Niedziela 29.03.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Gmina Malbork apeluje o pomoc dla pogorzelców ze Stogów.

W przeciągu zaledwie miesiąca doszło do kolejnego pożaru, w wyniku którego cały dobytek życia i dach nad głową straciła rodzina z gminy Malbork. Tym razem nieszczęście dotknęło siedmioosobowej rodziny ze Stogów.

Gmina Malbork zwraca się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla pokrzywdzonej rodziny ze Stogów. Wsparcia rzeczowego mieszkańcy gminy pogorzelcom udzielili w tempie błyskawicznym, jednak teraz potrzebna jest pomoc finansowa na dokończenie budowy domu, który rodzina już wcześniej zaczęła budować.

Liczy się każda wpłacona na konto złotówka, która zostanie wysłana na konto pokrzywdzonej, Justyny Guss. Nr konta PKO 35 1020 1778 0000 2702 0152 4826 z dopiskiem "na dom".
Liczymy na waszą pomoc!

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mm
Mm 20.02.2020, 22:05
Jeżeli rodzina jest w trakcie budowy domu, to powinna mieć finanse na to by go dokończyć. Za spalony dom pewnie dostaną pieniądze z ubezpieczenia. Dlaczego teraz my mamy im finansować wykończenie domu? Bez przesady
....
.... 01.03.2020, 13:22 (odpowiedź do Mm)
Może najpierw wypadało by dowiedzieć się jak jest. A dopiero się wypowiadać. !!! Nikt nikomu nie każe finansować nic. Chcesz pomóc to pomagaj A jak nie to nie udzielaj się. Nie ma nic gorszego niż utrata dachu nad głową. Do takich bzdur pisania każdy mądry. A może wystarczy się w czuć w ta sytuację jaka ma ta rodzina. Podłość ludzka nie zna granic. Aż żal patrzeć na to.
Mk
Mk 23.02.2020, 14:23 (odpowiedź do Mm)
Trzeba byc na prawdę nie czułym żeby napisac takie coś