Wydanie nr 58/2020, Czwartek 27.02.2020
imieniny: pokaż (11 imion)Gabriel, Jana, Anastazja, Auksencja, Baldomer, Auksencjusz, Auksenty, Baldomera, Honoryna, Bazyli, Anna
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

W jedności siła – spontaniczny marsz dla pogorzelców z Cis zgromadził prawie setkę osób.

W jedności siła – spontaniczny marsz dla pogorzelców z Cis zgromadził prawie setkę osób. fot. fb GOKSRTiZ Malbork
Spontaniczny marsz na rzecz rodziny z Cis, która w pożarze z 14 stycznia br. straciła dach nad głową, zorganizowała gmina Malbork. W niedzielnym marszu uczestniczyło prawie sto osób.

Po raz kolejny daliśmy świadectwo sąsiedzkiej solidarności i udowodniliśmy, że możemy wzajemnie na sobie polegać. W zorganizowanym spontanicznie marszu na rzecz pogorzelców z Cis uczestniczyła nas niemal setka. Dzięki Waszej - no dobra, naszej - hojności zebraliśmy dla sąsiadów łącznie 2 666 zł. Dobrze wiedzieć, że możemy na Was polegać. Wy na nas też. Ogromne dzięki za wsparcie i zabezpieczenie marszu dla OSP Stogi” - czytamy na profilu społecznościowym gminy Malbork.

 

Środki finansowe można przekazywać na rachunek bankowy 70 1160 2202 0000 0003 2106 2754 z dopiskiem „pomoc dla pogorzelców z Cis”.

Kontakt z sołtysem Cis pod nr telefonu 728 166 101.


Informacja i zdjęcia: fb GOKSRTiZ Malbork

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
MEN
MEN 24.01.2020, 10:29
Ale o co chodzi z tym marszem? Protestują apelują czy co? Chata w trakcie remontu, prowizoryczne instalacje, niezabezpieczony styropian na elewacji. Pożar to nie FATUM tylko czyjeś zanidbanie
Budowlaniec
Budowlaniec 21.01.2020, 09:43
Taki marsz to marsz głupiego. ! Co innego gdyby każdy uczestnik marszu wziął pod pachę a to worek cementu, pustak czy skrzydło drzwi i zaniósł pogorzelcom to była by konkretna pomoc. Zatem należy powtórzyć ten marsz.
Kościelny
Kościelny 20.01.2020, 16:37

..................................moim wzorem do naśladowania od zawsze był i jest Arcybiskup Leszek Sławoj Głódź - przedstawiciel personelu naziemnego Pana Boga ! On dobrze wie, że grzechu nie ma i dlatego żyje życiem doczesnym. Udowadnia to codziennie. Jest bliżej Pana Boga to chyba wie lepiej. Balangi, picie, zabawa to jest to co lubię najbardziej. Bo picie to jest życie ! Pozdrawiam.