Wydanie nr 350/2019, Poniedziałek 16.12.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Alina, Adelajda, Zdzisława, Ananiasz, Albina, Dyter, Deder, Tyter
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

OLIMPICO MALBORK PONOWNIE NIE ZAWIODŁO. IV KOLEJKA LIGI WOJEWÓDZKIEJ KOBIET FUTSALU - 15.02.2014

W sobotę zawodniczki Folty KKPN Olimpico Malbork wzięły udział w czwartej już kolejce Ligi Wojewódzkiej Kobiet Futsalu. Po raz kolejny zawodniczki z Malborka nie zawiodły, pewnie wygrały z każdym uczestnikiem turnieju, zbliżając się na punkt do prowadzących w tabeli Red Devils Ladies Chojnice.

Olimpico przystąpiło do zawodów w pełni zmotywowane, można powiedzieć, że nie brały pod uwagę innej opcji, niż komplet zwycięstw. Cel udało się zrealizować i to z nawiązką, ponieważ dodatkowo po drodze, swój punkt zgubiły Chojniczanki, remisując z Canicułą Bytów 1:1. 

Pierwszy mecz zawodniczki Jerzego Wnuka Lipińskiego rozegrały z gospodarzami turnieju: GKS'em Żukowo, z którym nie bez problemów zwyciężyły 3:1. Trzeba dodać, że podczas zawodów po każdym meczu sędziowie wybierali zawodniczkę meczu, w tym wybrana została Julita Głąb.

W kolejnym spotkaniu, dziewczęta z Olimpico zmierzyły się z liderem tabeli, Red Devils Ladies Chojnice. Dzięki walce i zaangażowaniu całego zespołu, zawodniczki z Malborka zwyciężyły 3:2. Tu także zawodniczką meczu została wybrana piłkarka z Malborka: Paulina Lewandowska.

W ostatnim meczu Folta grała z trzecią w tabeli: Canicułą Bytów. Po bramkach Julity Głąb i Pauliny Lewandowskiej, udało się zwyciężyć 2:1. Najlepszą zawodniczką meczu została Karolina Głowińska.

Jerzy Wnuk Lipiński przychylnie ocenił pomysł nagradzania najlepszych zawodniczek spotkań: "Przyznam ze to było bardzo miłe dla każdej zawodniczki, która to miano otrzymała i myślę ze ten pomysł przejdzie dalej na inne kolejki Futsalu."

Wyniki IV Kolejki Ligi Wojewódzkiej Kobiet Futsalu

CANICUŁA Bytów 1:1 RED DEVILS LADIES Chojnice
GKS Żukowo 1:3 FOLTA KKPN OLIMPICO Malbork
RED DEVILS LADIES Chojnice 2:3 FOLTA KKPN OLIMPICO Malbork
CANICUŁA Bytów 2:0 GKS Żukowo
GKS Żukowo 2:3 RED DEVILS LADIES Chojnice
CANICUŁA Bytów 1:2 FOLTA KKPN OLIMPICO Malbork

Krzysztof Wąsowicz
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Piłka halowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.