Wydanie nr 316/2019, Wtorek 12.11.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Jozafat, Marcin, Witold, Jonasz, Renata, Cibor, Czcibor, Renat, Arsacjusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Policjantki rozmawiały z młodzieżą o fonoholizmie

Nowy Dwór Gdański: Policjantki rozmawiały z młodzieżą o fonoholizmie fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W piątek 11.10.2019r. policjantka zajmująca się profilaktyką wraz z dzielnicową odwiedziła młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Podczas spotkania funkcjonariuszki przybliżyły uczniom pojęcie uzależnienia od telefonu oraz omówiły problem cyberzagrożeń. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach

Fonoholizm – Nowy rodzaj uzależnień, czy moda? Był to główny temat spotkania nowodworskich policjantek z uczniami szkoły podstawowej w Nowym Dworze Gdańskim, które odbyło się w piątek 11.10.2019 r. Podczas spotkania funkcjonariuszki wytłumaczyły pojęcie fonoholizmu a także omówiły rodzaje uzależnienia od telefonu. Uczniowie dowiedzieli się również, jakie mogą być objawy uzależnienia oraz jego konsekwencje. Na zakończenie policjantki przybliżyły również problem cyberzagrożeń, który w pewnym stopniu jest związany z fonoholizmem. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach i pomimo tego, że fonoholizm jest nowym uzależnieniem, mieli duże pojęcie na temat tego zagrożenia.

Info i foto: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.