Wydanie nr 50/2020, Środa 19.02.2020
imieniny: pokaż (2 imiona)Arnold, Konrad
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański: Zagospodarowanie podwórek i komunalnych obiektów mieszkaniowych - podpisanie umowy na nadzór inwestorski

Nowy Dwór Gdański: Zagospodarowanie podwórek i komunalnych obiektów mieszkaniowych - podpisanie umowy na nadzór inwestorski fot. Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański/ Krystian Falk
Burmistrz Jacek Michalski podpisał umowę z firmą GOBAR Bartłomiej Górny na nadzór inwestorski inwestycji dot. zagospodarowania podwórek i komunalnych obiektów mieszkaniowych.

W przyszłym tygodniu nastąpi podpisanie umowy z wykonawcą, który wykona dla gminy termomodernizację budynków komunalnych w Nowym Dworze Gdańskim (leżących w strefie rewitalizacji). Budynki:

  • ul. Kopernika 12 w Nowym Dworze Gdańskim,
  •  ul. Kopernika 14 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • ul. Plac Wolności 4 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • ul. Sikorskiego 13 w Nowym Dworze Gdańskim,
  • ul. Sikorskiego 17A w Nowym Dworze Gdańskim,
  •  ul. Wejhera 7 w Nowym Dworze Gdańskim.

Obecnie trwają także prace nad rewitalizacją podwórek przy Placu Wolności. W kolejce czekają jeszcze ul.Kopernika i Miłosza.

Info i foto: Facebook Gmina Nowy Dwór Gdański/ Krystian Falk

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 12.09.2019, 10:52
Jak to jest, że komuś coś robi się za darmo, a inni to samo muszą robić sami ? W większości, obiekty te zamieszkują menty i towarzystwo wielce roszczeniowe. Nie podoba mi się takie gospodarzenie, bo i tak oni tego nie docenią i w mgnieniu oka zdewastują. Po części potrafię zrozumieć włodarza, bo to szpeci i wstyd. Niemniej jednak włodarz powinien się także wstydzić za to, co zostało zrobione, a o co nie dba. Przykłady : koślawe pomosty nad Tugą przy ulicy Drzymały, powyginane lampy na ulicy Kopernika (każda w inną stronę), rozpieprzone miasteczko rowerowe za ŻPH (bo to był program z funduszy spójności UE) i spieprzony od podstaw układ drogowy wokół ulicy Miłosza (wykonawstwo). Prawdziwy gospodarz dba o swoje, a w tym przypadku tego brakuje. Z przykrością stwierdzam, że brakuje nam gospodarza z prawdziwego zdarzenia, który swoimi decyzjami dawałby świadectwo troski o mienie komunalne. Zamiast tego, widzę tylko pozoranctwo i zbieranie punktów. Jako rodowity nowodworzanin przyglądam się temu mydleniu oczu i zaniechaniu na co dzień. Dostrzegam bliskość wyborów parlamentarnych.
Gość
Gość 11.09.2019, 21:29
Burmistrz nich się zajmie szkołą i rozwiąże problem z dojazdami. Bo ma amnezję bo obiecał dowóz dzieci do 30 minut. I zapomniał!!!!!! A teraz taaaaakie rzecz obiecuje !!!!! Pewnie po wyborach dostanie znów amnezji.