Wydanie nr 266/2019, Poniedziałek 23.09.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Które drogi w Malborku wymagają pilnego remontu?

W ostatnim czasie najwięcej mówi się o trwającym remoncie ul. Słowackiego. Modernizacja tego odcinka była konieczna, jednak podobnych dróg w mieście jest więcej. Które z nich powinny zostać wyremontowane w pierwszej kolejności?

Temat remontów dróg dla wszystkich włodarzy jest bardzo trudny. Często bardzo potrzebne i wyczekiwane inwestycje nie są realizowane, gdyż samorządów nie stać na ich przeprowadzenie. Skupmy się więc na najgorszych drogach w Malborku i stwórzmy listę nawierzchni, które należy przebudować w pierwszej kolejności.

 

Swoje typy zostawiajcie w komentarzach.

 

Robert Bychowski

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Komunikacja


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkanka II Piasków
mieszkanka II Piasków 09.09.2019, 19:04
Zły stan nawierzchni oraz brak chodnika na ul.Piaskowej na II Piaskach . 0d kilkunastu lat gospodarze miasta o trym wiedzą i nic z tym fantem nie robią ,dlatego należy w pierwszej kolejności położyć nową nawierzchnię wraz z chodnikiem.Mieszkańcy udający się na przystanek autobusowy oraz dzieci udające do szkoły muszą poruszać się ulicą .Chcę zaznaczyć, że ulica jet tak wąska ,że dwa samochodu na niej nie wyminą się a gadzie ma się zmieścić jeszcze pieszy szczególnie w czasie opadów deszczu i opadów śniegu ..My mieszkańcy tej dzielnicy czujemy się zapomniani przez gospodarzy naszego miasta a też płacimy podatki,
Tomek
Tomek 08.09.2019, 20:56
ulica Okrzei ( os. Południe) wokół nowe bloki inwestycje,a tu ''kocie łby'' .... środek miasta... duże osiedle...pytania... ?!? chodnik przy wzdłuż tej drogi również przejście tam z wózkiem to jest jakiś hardcore...
Katarzyna
Katarzyna 08.09.2019, 20:05
zły stan nawierzchni na ul.Wspólnej i Piaskowej
Monika
Monika 08.09.2019, 08:36
Wspólna
Kim
Kim 08.09.2019, 08:29
...................tylko Prezes Kaczor Uno może Wam na obiecać co tylko chcecie abyście tylko zagłosowali na to dziadostwo.