Wydanie nr 53/2020, Sobota 22.02.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Włamali się do myjni samochodowej. 2 mężczyzn w rękach policji.

Malbork: Włamali się do myjni samochodowej. 2 mężczyzn w rękach policji. fot. KPP Malbork
Policjanci zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do samoobsługowej myjni samochodowej na terenie Malborka

W środę policjanci zatrzymali dwóch 27-letnich mężczyzn podejrzewanych o włamanie do myjni samochodowej w Malborku. 3 sierpnia br. dyżurny malborskiej komendy otrzymał zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia biurowego tej myjni. Włamywacze ukradli rejestrator kamer, telefon komórkowy i pieniądze. Pokrzywdzony wycenił straty na ponad 1,5 tys. złotych. Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce policjantów, którzy wraz z technikiem kryminalistyki zrobili oględziny i zabezpieczyli ślady. Nad sprawą od początku pracowali także kryminalni, którzy w wyniku szeroko zakrojonych działań operacyjnych ustalili sprawców.
Włamywaczami okazali się dwaj 27-letni mieszkańcy powiatów malborskiego i sztumskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Zatrzymani przyznali się do popełnienia tych czynów i usłyszeli już zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat. Śledczy ustalili, że jeden z podejrzanych w przeszłości odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Teraz za to włamanie w warunkach powrotu do przestępstwa grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Info i foto: KPP Malbork

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.