Wydanie nr 53/2020, Sobota 22.02.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzikie kąpieliska pod szczególnym nadzorem policji.

  • Wydanie nr 53/2020
  • 28 sierpnia 2019, 10:25
  • Redakcja
  • Na sygnale
Dzikie kąpieliska pod szczególnym nadzorem policji. fot. KPP Malbork
Policjanci z Posterunku Policji w Starym Polu podczas wspólnych działań z funkcjonariuszami Państwowej Straży Leśnej i Społeczne Straży Rybackiej w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” kontrolowali rejony akwenów wodnych. Szczególnym nadzorem objęli tzw. „dzikie kąpieliska” oraz miejsca, gdzie obowiązuje całkowity zakaz kąpieli.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Malborku oraz podległych komisariatów i posterunków w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” systematycznie wraz z innymi służbami kontrolują miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży zarówno przyjezdnych turystów, jak i mieszkańców powiatu.

W poniedziałek, 26 sierpnia br. policjanci z Posterunku Policji w Starym Polu wraz z funkcjonariuszami Państwowej Straży Leśnej i Społecznej Straży Rybackiej kontrolowali rejony obszarów leśnych i akwenów wodnych. Szczególnie sprawdzali kąpieliska strzeżone i niestrzeżone, tzw. „dzikie plaże”. Funkcjonariusze zwracali również uwagę na osoby korzystając ze sprzętu wodnego, czy nie znajdują się pod wpływem alkoholu i czy posiadają odpowiednie do tego uprawnienia.

Mundurowi przestrzegali napotkanych letników, że kąpiel w nieoznakowanych i niezabezpieczonych zbiornikach wodnych może stanowić poważne zagrożenie dla ich życia i zdrowia. Tego rodzaju działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa będą kontynuowane do końca wakacji.


Informacja: asp. Sylwia Kowalewska, KPP Malbork

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.