Wydanie nr 53/2020, Sobota 22.02.2020
imieniny: pokaż (7 imion)Marta, Małgorzata, Marwald, Konkordia, Wrocisław, Marold, Chociebąd
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

S7: Bez uprawnień i z promilami. Nowodworska drogówka zatrzymała 30-latka.

S7: Bez uprawnień i z promilami. Nowodworska drogówka zatrzymała 30-latka. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
Wczoraj funkcjonariusze ORD pełniąc służbę na drodze ekspresowej S-7 zatrzymali do kontroli kierującego, który podczas jazdy rozmawiał przez telefon komórkowy.

Jak się później okazało zatrzymany 30-latek nigdy nie posiadał uprawnień a ponadto kierował pojazdem mając prawie promil alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo i wykroczenia odpowie przed sądem.

Wczoraj funkcjonariusze z nowodworskiej drogówki pełniąc służbę na drodze ekspresowej S-7 zauważyli jak kierujący pojazdem m-ki Audi A3 w czasie jazdy rozmawia przez telefon komórkowy. Przystąpili więc do kontroli kierującego. Podczas legitymowania 30-letniego mężczyzny funkcjonariusze wyczuli alkohol, więc przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu. Jak się okazało mężczyzna kierował swoim pojazdem mając prawie promil alkoholu w organizmie. Ponadto po sprawdzeniu kierującego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiada i nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a jego pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych. Policjanci na miejscu zatrzymali elektronicznie dowód rejestracyjny od pojazdu a sam pojazd z uwagi na brak innego kierującego został zholowany. Za popełnione przestępstwo i wykroczenia 30-latek odpowie teraz przed sądem.

Przypominamy, że kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Źródło: KPP Nowy Dwór Gdański

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Felix
Felix 31.07.2019, 20:46
Milicja czeka na trupy? Dlaczego milicja nie reaguje na wyścigi motocyklowe które są urzadzane na ulicach Nowego Dworu Gd. Motocykliści ścigają się codziennie w podobnych godzinach. Trasy wyścigów to ul warszawska, sienkiewicza, sikorskiego, morska. Ryk silników na całe miasto. Gdzie jest reakcja milicji nowodworskiej? Czy po raz kolejny ktoś musi zginąć? Tylko trupy przekonają was do działania?