Wydanie nr 294/2019, Poniedziałek 21.10.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Klementyna, Elżbieta, Hilary, Bernard, Dobromił, Pelagia, Celina, Urszula, Nunilona, Samuel, Wszebora, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: "Herbatka u Flatauerów" - festyn na zakończenie projektu

Malbork: fot. 82-200.pl
14 lipca w Muzeum Miasta Malborka odbędzie się posumowanie i zakończenie projektu "Herbatka u Flatauerów. Międzypokoleniowe spotkania dyskusyjno-warsztatowe". Od godziny 16.00 w ogrodzie za Muzeum na wszystkich mieszkańców miasta czekać będzie mnóstwo atrakcji.

Na początek zaplanowano warsztaty rzemiosł dawnych: tkactwa, powroźnictwa, ceramiki i makramy. To propozycja dla najmłodszych, którzy będą mogli zobaczyć jak dawniej zajmowano sobie czas wolny. 
O 18.00 rozpocznie się potańcówka w ogrodzie przy dźwiękach muzyki na żywo. Wieczorek taneczny poprowadzi zespół Detko Band Orchestra. Na zakończenie wieczoru muzeum przygotowało kino letnie. O 21.30 ogród zamieni się w kino pod chmurką a na dużym ekranie wyświetlony zostanie film z 1937 roku "Pani minister tańczy". W ogrodzie pojawi się 50 leżaków. Żeby zapewnić sobie miejsce na jednym z nich, należy pobrać specjalną bezpłatną wejściówkę. Wejściówki będą dostępne od poniedziałku 8 lipca w Muzeum Miasta Malborka, na parterze, w Centrum Informacji Turystycznej. Wszystkich, dla których nie wystarczy miejsc na leżaczkach, zachęcamy do zabrania własnego koca lub turystycznego krzesełka i dołączenia do widowni. Wejście na wszystkie wydarzenia jest bezpłatne.
Projekt finansowany jest z projektu "Patriotyzm Jutra", którego operatorem jest Muzeum Historii Polski.
Partnerem wydarzenia jest Malborskie Centrum Kultury i Edukacji. 

Źródło: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.