Wydanie nr 50/2020, Środa 19.02.2020
imieniny: pokaż (2 imiona)Arnold, Konrad
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Budowa sieci wodociągowej i remont nawierzchni. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Słowackiego i Żeromskiego

Malbork: Budowa sieci wodociągowej i remont nawierzchni. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Słowackiego i Żeromskiego fot. obraz z kamery Telewizji Malbork
Z uwagi na budowę sieci wodociągowej oraz remontu nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Żeromskiego zachodzi konieczność zamknięcia skrzyżowania. W czasie budowy sieci będzie możliwy dojazd do parkingu pod Starostwem (plac Słowiański) wjazdem po północnej stronie wieży ciśnień (pod prąd), pozostała część skrzyżowania będzie wyłączona z ruchu.

Na czas układania warstwy ścieralnej zamknięte będzie całe skrzyżowanie bez możliwości wjazdu w stronę placu Słowiańskiego, do którego dojazd odbędzie się przez ul. 14 Marca i plac Wolności. Objazd dla autobusów komunikacji zbiorowej zostanie poprowadzony przez ulice: 17 Marca, Pasteura, Prądzyńskiego, al. Armii Krajowej. Znaki istniejące, kolidujące z tymczasowym oznakowaniem zostaną zasłonięte na czas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu. Planowany termin obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu to 8-28 lipca 2019 r.

AKTUALIZACJA 8.07.2019 r. :

Sygnalizujemy, że główna zmiana w stosunku do mapek przedstawionych w komunikacie z 3 lipca br., polega na tym, że w trakcie wylewania warstwy ścieralnej (1 dzień) ruch drogowy na pl. Wolności będzie, jak dotychczasowy, bez zmian - droga jednokierunkowa. - czytamy w komunikacie przesłanym przez UM Malbork w dniu dzisiejszym

 

Info: http://www.urzad.malbork.pl/

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.