Wydanie nr 261/2019, Środa 18.09.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Przyszłość Unii Europejskiej": Dialog Obywatelski w Dzierzgoniu.

fot. 82-200.pl
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Dzierzgoń, Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. oraz Gmina Dzierzgoń serdecznie zapraszają na Dialog Obywatelski z udziałem Anny Moniki Modzelewskiej z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej w Brukseli.

Tematem Dialogu jest Przyszłość Unii Europejskiej w kontekście wyborów do Parlamentu Europejskiego. Organizator prosi chętnych o wcześniejszą rejestrację udziału pod nr telefonu 55 276 00 37, drogą mailową na adres: europedirect-dzierzgon@dzierzgon.com.pl nie później niż do dn. 22.05.2019, do godz. 14:30. UWAGA! Grupom zorganizowanym z terenu powiatów sztumskiego, malborskiego i kwidzyńskiego, liczącym min. 20 osób organizator zapewnia transport, prosi jednak o wcześniejszy kontakt!

Wstęp wolny.

Info i foto: 82-200.pl

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.