Wydanie nr 349/2019, Niedziela 15.12.2019
imieniny: pokaż (5 imion)Cecylia, Walerian, Mścigniew, Wolimir, Drogosława
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Warsztaty Żuławskie w w świetlicy wiejskiej GOKiS w Miłoradzu

Warsztaty Żuławskie w w świetlicy wiejskiej GOKiS w Miłoradzu fot. Facebook Gmina Miłoradz
Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Miłoradzu zaprasza na Warsztaty Żuławskie z Mistrzem Tradycji.

Zajęcia odbędą się w 4 grupach i skierowane są do dzieci, młodzieży i seniorów z terenu gminy Miłoradz. Pierwsze spotkania odbędą się już we wtorek 14 maja br. w godz. 10:00-15:00 w świetlicy wiejskiej GOKiS w Miłoradzu. Elementami warsztatów będzie tematyka związana z tworzeniem ceramiki regionalnej oraz malowanie kafli żuławskich. Warsztaty połączone będą z wykładem dot. symboliki i historii rzemiosła regionalnego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Miłoradzu (Urząd Gminy, I piętro pok. 13) oraz telefonicznie pod numerem 55 271-15-31 wew. 33. 

Warsztaty odbędą się w ramach projektu "Poznajemy Żuławskie Smaki" finansowanego ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata- 2014-2020.

Info i foto: Facebook Gmina Miłoradz

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.