Wydanie nr 197/2019, Wtorek 16.07.2019
imieniny: pokaż (10 imion)Benedykt, Faust, Stefan, Eustacjusz, Eustachy, Andrzej, Dzierżysław, Carmen, Ermegarda, Irmegarda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Od poniedziałku nie będą realizowane zajęcia w Szkole Łacińskiej i OSiR w Malborku

Od poniedziałku nie będą realizowane zajęcia w Szkole Łacińskiej i OSiR w Malborku fot. Facebook Malbork- oficjalny profil miasta
W związku z trwającym strajkiem w malborskich placówkach Urząd Miasta informuje, że od dnia 15.04.2019 r. nie będą realizowane zajęcia w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji - Szkoła Łacińska oraz Ośrodku Sportu i Rekreacji w Malborku.

Zgodnie § 5 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2017 r., poz. 1603 z późn. zm.) od dnia 15 do 17 kwietnia 2019 r., zgodnie z kalendarzem szkół, w sześciu malborskich szkołach podstawowych ustalone są dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w związku z egzaminem ósmoklasisty.

W dodatkowe dni wolne szkoła ma obowiązek zorganizowania zajęć wychowawczo – opiekuńczych oraz poinformowania rodziców o możliwości przyjścia do szkoły i udziału w nich ich dzieci.

Natomiast wszystkie cykliczne zajęcia w CKiE Szkoła Łacińska odbywają się planowo. 

W dniach 18–23 kwietnia 2019 r. zgodnie z kalendarzem roku szkolonego 2018/2019 MEN została zaplanowana wiosenna przerwa świąteczna.

Info i foto: Facebook Malbork - oficjalny profil miasta/ Facebook CKiE Szkoła Łacińska

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.