Wydanie nr 349/2019, Niedziela 15.12.2019
imieniny: pokaż (5 imion)Cecylia, Walerian, Mścigniew, Wolimir, Drogosława
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Zamkowe Kameralia - VII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu

Malbork: Zamkowe Kameralia - VII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu fot. Facebook wydarzenie: Zamkowe Kameralia - VII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu
Mariusz Kaszkowiak i Igor Jankowski oraz Malborskie Stowarzyszenie OŚ i Muzeum Zamkowe w Malborku zapraszają miłośników kultury białoruskiej na kolejny unikalny i niezwykły koncert, na wielkie wydarzenie kulturalne

W ramach VII już edycji Dni Kultury Białoruskiej na Pomorzu oraz promocji najnowszej płyty pomysłodawcy i dyrektora muzycznego festiwalu-Igora Jankowskiego pt. Qvo Vadis, w niezwykle interesującym programie wystąpią przed malborską publicznością utalentowani i wybitni artyści. Młodzi wirtuozi sceny naszego wschodniego sąsiada zdążyli już przyzwyczaić malborczyków do tego, że ich występy stoją na najwyższym światowym poziomie. Nie inaczej będzie i w tym rok. Organizatorzy zapraszają ! 

Sala koncertowa KARWAN 25 kwietnia  na godz. 18:00. Nie wolno tego przegapić!

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie Muzeum Zamkowego oraz przez Internet w cenie 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (bilet ulgowy). Dzieci do lat siedmiu mają zapewniony bezpłatny wstęp.

Więcej na stronie.

Info i foto: Zamkowe Kameralia - VII Festiwal Kultury Białoruskiej na Pomorzu 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.