Wydanie nr 230/2019, Niedziela 18.08.2019
imieniny: pokaż (8 imion)Klara, Ilona, Tacjana, Tworzysława, Helena, Agapit, Bogusława, Bronisław
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 na Nowodworskich Targach Pracy.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 na Nowodworskich Targach Pracy. fot. Gabriela Figacz Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu / Zespół Szkół nr 2
Dnia 02. 04. 2019 roku uczniowie klasy II technikum obsługi turystycznej oraz klasa II technikum żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyły w IV edycji Nowodworskich Targów Pracy, które odbyły się w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentowali Pracodawcy, działający nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale także przedsiębiorcy z Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego. Można było uzyskać niezbędne informacje na temat możliwości zatrudnienia przez Straż Graniczną, Inspektorat Służby Więziennej w Gdańsku, czy Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Wśród wystawców swoją obecnością zaszczyciły takie firmy, jak:

  • Hydromechanika z o.o., Secespol Sp. z o.o., Stolmach, „Base Group”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Maluta”, McDonald’s, „Cedrowy Dworek” oraz Agencje Pracy Tymczasowej.

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 mieli możliwość zapoznania się z krajowymi ofertami pracy i ofertami pracy EURES, jak również skorzystania z konsultacji i profesjonalnego wsparcia pośredników pracy. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo materiały informacyjne.

Info i foto: Gabriela Figacz Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu / Zespół Szkół nr 2 

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.