Wydanie nr 54/2020, Niedziela 23.02.2020
imieniny: pokaż (5 imion)Damian, Romana, Izabela, Polikarp, Montan
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

X Targi Edukacyjne w Malborku.

 X Targi Edukacyjne w Malborku. fot. Facebook wydarzenie: TARGI Edukacyjne
Nie wiesz jak zaplanować dalszą naukę, aby w przyszłości czerpać satysfakcję z pracy i bez problemów odnaleźć się na rynku pracy? A może potrzebujesz wiedzy o kierunkach kształcenia proponowanych przez szkoły ponadgimnazjalne powiatu malborskiego, gdzie aplikować na studia, a może jaką wybrać szkołę policealną? Na te pytania już wkrótce możesz poznać odpowiedź!

W dniach 14 i 20 marca 2019 r. Powiatowy Urząd Pracy w Malborku zaprasza na X Targi Edukacyjne. W tym roku przedsięwzięcie zostało podzielone na dwa dni. W dniu 14 marca zaprezentują swoją ofertę przede wszystkim szkoły wyższe, policealne oraz instytucje szkoleniowe, natomiast w dniu 20 marca swoją ofertę przedstawią szkoły ponadgimnazjalne. Ponadto  w każdym z dni Targów będzie można skorzystać z pomocy doradczyń zawodowych Powiatowego Urzędu Pracy, jak również konsultantki powiatowej ds. doradztwa edukacyjno-zawodowego.

Przedsięwzięcie to adresowane jest nie tylko do młodzieży, ale również do wszystkich osób zainteresowanych podjęciem dalszej edukacji i rozwojem sylwetki zawodowej. Osobiste spotkanie z przedstawicielami jednostek edukacyjnych ma nieocenioną wartość. To możliwość rozmowy nie tylko z kadrą nauczycielską, ale także z uczniami i studentami, jak też możliwość analizy różnych profili nauczania oraz perspektyw rozwoju.

Info i foto: Facebook wydarzenie: TARGI Edukacyjne

 

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.