Wydanie nr 236/2019, Sobota 24.08.2019
imieniny: pokaż (9 imion)Michalina, Halina, Anita, Cieszymir, Bartłomiej, Joanna, Jerzy, Malina, Bartosz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Policja poszukuje świadków.

Policjanci z malborskiej komendy poszukują świadków kilku zdarzeń, jakie miały miejsca w Malborku w ostatnim czasie. Wszelkie informacje w poniższych sprawach świadkowie proszeni są kierować do Komendy Powiatowej Policji w Malborku – tel. 55 270 28 22 lub na adres e-mail: kppmalbork@pomorska.policja.gov.pl Jeśli chodzi o zdarzenie w Borętach Pierwszych, wszelkie informacje można kierować również do Komisariatu Policji w Nowym Stawie – tel. 55 270 29 82.

W dniu 27.12.2018r. o godz. 15.45 w Malborku na ul. Kościuszki w zatoczce parkingowej kierująca pojazdem marki BMW koloru białego nie zachowała należytej ostrożności wykonując manewr cofania i uderzyła w tył zaparkowanego pojazdu marki VW Passat koloru czarnego, a następnie odjechała z miejsca zdarzenia.

W dniu 27 listopada 2018r. w godzinach od 8.15 do 15.35 w Malborku na ul. Dworcowej na parkingu samochodowym kierujący nieznanym pojazdem nie zachował ostrożności wykonując manewr cofania i uderzył w tył zaparkowanego pojazdu marki VW Golf koloru granatowego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

W dniu 1 stycznia 2019r. w godzinach od 0.30 do 12.30 w miejscowości Boręty Pierwsze na parkingu samochodowym nieznany sprawca dokonał kradzieży 2 tablic rejestracyjnych z zaparkowanego samochodu marki Renault.

W dniu 02.01.2019r. około godz. 17.00 w Malborku na ul. Aleja Wojska Polskiego na wiadukcie kolejowym kierujący nieznanym pojazdem ciężarowym z naczepą nieprawidłowo zabezpieczył przewożony ładunek, w wyniku czego przewożone snopki siana wypadły na jezdnię i chodnik. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia pozostawiając ładunek na drodze.

W dniu 05.01.2019r. w około godziny 11.00 w Malborku na ul. Kościuszki na parkingu za C.H. JAGIEŁŁO kierujący pojazdem marki Renault o początkowych numerach rejestracyjnych ZKO, nie zachował ostrożności wykonując manewr cofania i uderzył w przód zaparkowanego pojazdu marki Opel Meriva koloru czarnego, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Informacja:

mł. asp. Sylwia Kowalewska

rzecznik prasowy KPP w Malborku


 

 

redakcja_

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Były świadek
Były świadek 09.01.2019, 09:53
Raz w życiu byłem świadkiem i już nigdy w życiu nim nie będę. Byłem wzywany wielokrotnie na przesłuchania i do sądu. Traciłem. czas, nerwy i pieniądze. Teraz nawet jak wiem co i jak nie przyznam się że coś wiem.