Wydanie nr 202/2019, Niedziela 21.07.2019
imieniny: pokaż (11 imion)Benedykt, Prokop, Daniel, Ignacy, Andrzej, Wiktor, Stojsław, Julia, Prakseda, Klaudiusz, Arbogast
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: AfterGraduation - znajdź swoją pierwszą pracę z aplikacją.

Malbork: AfterGraduation - znajdź swoją pierwszą pracę z aplikacją. fot. Facebook AfterGraduation
Uczniowie z Malborka i Gdyni zjednoczyli siły, żeby wspólnie stworzyć aplikację-projekt technologiczny aplikacji mobilnej, zawierającej spis miejsc pracy, stażów oraz ofert wolontariackich dla uczniów, studentów oraz wolontariuszy. Dzięki aplikacji, możliwe jest sprawdzenie najbliższych i najbardziej odpowiadających zainteresowanemu ofert pracy na rynku lokalnym, jak i w całej Polsce.

Mobilna darmowa aplikacja stworzona przy współpracy uczniów z Malborka i Gdyni ruszyła w Wigilię.  Młodzi ludzie, którzy są na starcie swojej kariery zawodowej dzięki aplikacji mogą wybierać nie tylko oferty pracy w Malborku, ale w ponad 4 tysiącach ofert z wielu zakątków Polski. Co ważne każde ogłoszenie, które znajduje się w bazie pochodzi ze stron urzędów pracy. Nie może być więc mowy o nieuczciwej ofercie pracy. Użytkownicy w wygodny i szybki sposób mogą odpowiedzieć na ogłoszenie. AfterGraduation to nie tylko oferty pracy, ale również wolontariat oraz staże. 

Jan Zapolski-Downar, Michał Zdziennicki i Grzegorz Karolczuk z I LO, Jakub Stefaniak, Natalia Śliwińska i Dominik Piotrowski z ZSP nr 3 oraz Michał Bożek z III LO w Gdyni pomyśleli również o pomocy przy stworzeniu podstawowych dokumentów tj. CV oraz listu motywacyjnego. 

AfterGraduation możemy pobrać w sklepie Google Play

 

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.