Wydanie nr 296/2019, Środa 23.10.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wypadek w miejscowości Stare Babki. Dwie osoby poszkodowane - raport tygodniowy nowodworskich służb mundurowych.

Wypadek w miejscowości Stare Babki. Dwie osoby poszkodowane - raport tygodniowy nowodworskich służb mundurowych. fot. Widz
O wypadku w miejscowości Stare Babki oraz innych wezwań, które otrzymali strażacy z KP PSP Nowy Dwór Gdański przeczytają Państwo w raporcie tygodniowym.
Dnia 12.12.2018 r. o godzinie 11:05 w miejscowości Nowy Dwór Gdański ul. Dworcowa doszło do zakleszczenia palca w zabawce przez dwuletnią dziewczynkę. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przy pomocy pilnika ze scyzoryka wielofunkcyjnego przecięto plastik i uwolniono palec dziewczynki.
Dnia 15.12.2018 o godzinie 20:30 w miejscowości Stare Babki po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy, który znajdował się poza pasem drogowym na kołach. Autem podróżowały 3 osoby, W wyniku zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia ciała: mężczyzna lat 28 - obrażenia kręgosłupa na odcinku lędźwiowym, mężczyzna lat 20 - obrażenia twarzy i otarcia skóry głowy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy: stabilizacja kręgosłupa i wsparcie psychiczne pierwszego poszkodowanego, założenie opatrunku osłaniającego i wsparcie psychiczne drugiej osoby. Po dotarciu na miejsce zdarzenia ZRM przekazano osoby poszkodowane. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz ZRM podjął decyzję o hospitalizacji mężczyzny z obrażeniami kręgosłupa oraz kobiety, która nie posiadała widocznych obrażeń. Trzecia osoba biorąca udział w zdarzeniu została zaopatrzona na miejscu przez zespół ZRM.
 
Ilość pozostałych zdarzeń, do których zostali wezwani nowodworscy strażacy:
4 Zabezpieczenie imprez
1 Alarm fałszywy
1 Konar drzewa
Info: KP PSP Nowy Dwór Gdąński 
Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.