Wydanie nr 296/2019, Środa 23.10.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uczniowie z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Jantarze odwiedzili Wielką Fabrykę Elfów

Uczniowie z klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Jantarze odwiedzili Wielką Fabrykę Elfów fot. Facebook Szkoła Podstawowa w Jantarze
10 grudnia dzieci z klas I - III odwiedziły Wielką Fabrykę Elfów w Gdańsku. Po przyjeździe okazało się, że wszystkie elfy ciężko pracują, aby zdążyć z produkcją prezentów na święta.

Elf Kompozytor był w trakcie wymyślania najnowszej muzycznej zabawki dla dzieci. Niestety zgubił nuty i nie mógł ukończyć pracy. Z pomocą przyszły dzieci, które pod czujnym okiem elfa Cynamonka oraz elfa Gwiazdora odnalazły wszystkie zagubione nuty i złożyły w całość Melodię Świąt. Podczas poszukiwań na dzieci czekały zabawy ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne, m.in. samodzielne pisanie listu do Mikołaja.

Na koniec elfy sprawiły wszystkim niespodziankę. Zaprowadziły dzieci do pięknego pokoju, w którym przy kominku obok choinki siedział sam Święty Mikołaj. Uśmiechał się serdecznie i zapraszał dzieci do siebie. Każdy mógł z nim osobiście porozmawiać i powiedzieć o wymarzonym prezencie. To był wspaniały dzień.

Jesteśmy pewni, że Mikołaj postara się spełnić życzenia wszystkich dzieci.

Info i foto: Facebook Szkoła Podstawowa w Jantarze

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.