Wydanie nr 27/2020, Poniedziałek 27.01.2020
imieniny: pokaż (10 imion)Aniela, Rozalia, Jan Chryzostom, Jerzy, Julian, Przybysław, Adalruna, Alruna, Angelika, Teodoryk
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat malborski: Zaproszenie dla NGO do konsultacji projektu

Powiat malborski: Zaproszenie dla NGO do konsultacji projektu fot. pixabay.com
Starosta Malborski zaprasza organizacje pozarządowe do konsultacji projektu ,,Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok”.

Opracowywany Program będzie stanowić podstawę współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami w zakresie realizowania lokalnej polityki wspierania aktywności pożytku publicznego. Program ten określa między innymi zasady, formy i zakres współpracy Powiatu Malborskiego z organizacjami pozarządowymi oraz umożliwia powierzenie lub wspieranie zadań publicznych wraz z udzieleniem dotacji na finansowanie ich realizacji na rok 2019.

W ramach konsultacji Starostwo Powiatowe zaprasza do zapoznania się z projektem Programu, zgłaszania uwag, opinii i propozycji. Projekt Programu dostępny jest:

  • na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Malborku,
  • na stronie Starostwa Powiatowego w Malborku: www.powiat.malbork.pl – zakładka NGO, 
  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Malborku www.bip.powiat.malbork.pl  (zakładka – STOWARZYSZENIA).  

Wszelkie uwagi, opinie i propozycje prosimy składać pisemnie w terminie do 07.11.2018 roku do godz. 15.00:

  • w Wydziale Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Malborku
  • drogą elektroniczną na adres e-mail:   lub
  • pisemnie na adres: pl. Słowiański 17, 82-200 Malbork

W dniu 07.11.2018 r., o godz. 15.30, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Malborku, zostanie zorganizowane spotkanie konsultacyjne z organizacjami pozarządowymi.

W programie spotkania przewiduje się omówienie projektu ,,Rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok” oraz zasady powoływania komisji konkursowych opiniujących oferty złożone na realizację zadań publicznych.

 

 

 

Info: https://www.powiat.malbork.pl/

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Załączone pliki do pobrania (1)

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.