Wydanie nr 21/2020, Wtorek 21.01.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Burmistrz Malborka, Marek Charzewski dziękuje mieszkańcom za wsparcie i poparcie

Przed nami druga tura wyborów samorządowych. Obecny burmistrz miasta Malborka, Marek Charzewski w pierwszej turze pozyskał ponad 50 % zaufanie mieszkańców, tym samym pozostaje na swoim stanowisku pokonując 4 kontrkandydatów: Bogumiłę Skóre, Tomasza Klonowskiego, Pawła Dziwosza i Arkadiusza Mroczkowskiego i przez pięć kolejnych lat będzie kierował malborskim samorządem.

Chcąc wyrazić swoją wdzięczność wszystkim tym bez których nie było by to możliwe na KWW Marka Charzewskiego czytamy:

Drodzy Mieszkańcy, Szanowni Wyborcy!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i poparli moją kandydaturę.

Po raz kolejny obdarzyliście mnie Państwo ogromnym zaufaniem, powierzając mi funkcję Burmistrza Miasta Malborka na kolejne 5 lat.

Dziękuje wszystkim kontrkandydatom. Mam nadzieję na owocną współpracę nas wszystkich dla dobra Malborka w kolejnej samorządowej kadencji.

Rozpoczynając nową kadencję myślę z optymizmem o czekających mnie obowiązkach, bo wiem, że praca na rzecz rozwoju Naszego miasta jest warta poświęcenia i zaangażowania.

Uczynię wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania związane z rozwojem Naszej małej ojczyzny.

Z wyrazami szacunku,
Marek Charzewski

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rozczarowany.
Rozczarowany. 25.10.2018, 07:43
P.Charzewski dziękuje WSZYSTKIM,którzy oddali głos w Wyborach na niego.A to oznacza nie mniej,nie więcej:5 lat STAGNACJI DLA MALBORKA, nie Słuchanie głosu POTRZEB Mieszkańców,ich Problemów,Uciąźliwości,nie sprowadzenie i zachęcenie Przedsiębiorców do naszego SMUTNEGO Miasta! Miasto się nie ROZWIJA pod p. Charzewskim,ani pod obecną "Radą miasta"!POTRZEBNI NATYCHMIAST INWESTORZY,którzy zechcą zainwestować w Malbork,w nowe zakłady pracy.Malbork stał ZAKŁADAMI PRACY! Nie pracował,kto nie chciał,ale dla WSZYSTKICH była praca!!! Malbork się ZWIJA,a nie ROZWIJA pod "panowaniem" tego Burmistrza i tej STAREJ,ZASIEDZIAŁEJ,nie wiele "mogącej" Rady?
arc
arc 24.10.2018, 08:17
ale wy Malborszczanie jestescie POPI...NI...!!!!! Ten leser nic nie zrobił..progi zwalniajace i tyle...zblokowane miasto!!! ZADNYCH ZAKLADOW PRACY !!! DECYZJE I TAK PODEJMOWALI WILK ITP PO...BY... CALE SZCZESCIE , ZE LUDZIE UCIEKAJA NA TROJMIASTO..