Wydanie nr 348/2018, Piątek 14.12.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Pompejusz, Sławobor, Alfred, Nahum, Arseniusz, Noemi, Izydor, Heron
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Starosta Malborski wziął udział w niezwykłym spektaklu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Starosta Malborski wziął udział w niezwykłym spektaklu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. fot. https://www.powiat.malbork.pl
Na zaproszenie Dyrektora SOSW Małgorzaty Bychawskiej Starosta Malborski Mirosław Czapla uczestniczył 11 października 2018 roku w niezwykłym spektaklu przygotowanym przez wychowanków z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nauczyciele i wychowawcy placówki ze swoimi uczniami zaprezentowali dorobek swojej pracy. To była także okazja do prezentacji talentów wokalnych, tanecznych i teatralnych. Mali aktorzy opowiadali o trudnej pracy nauczyciela. Ich radość i uśmiech, entuzjazm to wyraz wdzięczności za ich opiekę i wsparcie. Z podziękowaniami dołączyli do nich rodzice. Starosta w swoich życzeniach dziękował za szczególną misję nauczycieli i pracowników Ośrodka w budowaniu przyjaznego klimatu oraz za sukcesy w wychowaniu i edukacji uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Po spotkaniu w malborskim SOSW Starosta odwiedził także Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i spotkał się z dyrekcją Zespołu Publicznych Szkół Katolickich imienia Jana Pawła II w Malborku. Spotkanie dotyczyło między innymi postępu prac nad rozbudową zaplecza sali gimnastycznej Zespołu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: https://www.powiat.malbork.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.