Wydanie nr 47/2019, Sobota 16.02.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Danuta, Eliasz, Julianna, Izajasz, Daniel, Irena, Samuel
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Starosta Malborski wziął udział w niezwykłym spektaklu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Starosta Malborski wziął udział w niezwykłym spektaklu z okazji Dnia Edukacji Narodowej. fot. https://www.powiat.malbork.pl
Na zaproszenie Dyrektora SOSW Małgorzaty Bychawskiej Starosta Malborski Mirosław Czapla uczestniczył 11 października 2018 roku w niezwykłym spektaklu przygotowanym przez wychowanków z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Nauczyciele i wychowawcy placówki ze swoimi uczniami zaprezentowali dorobek swojej pracy. To była także okazja do prezentacji talentów wokalnych, tanecznych i teatralnych. Mali aktorzy opowiadali o trudnej pracy nauczyciela. Ich radość i uśmiech, entuzjazm to wyraz wdzięczności za ich opiekę i wsparcie. Z podziękowaniami dołączyli do nich rodzice. Starosta w swoich życzeniach dziękował za szczególną misję nauczycieli i pracowników Ośrodka w budowaniu przyjaznego klimatu oraz za sukcesy w wychowaniu i edukacji uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Po spotkaniu w malborskim SOSW Starosta odwiedził także Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy i spotkał się z dyrekcją Zespołu Publicznych Szkół Katolickich imienia Jana Pawła II w Malborku. Spotkanie dotyczyło między innymi postępu prac nad rozbudową zaplecza sali gimnastycznej Zespołu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: https://www.powiat.malbork.pl

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.