Wydanie nr 204/2019, Wtorek 23.07.2019
imieniny: pokaż (3 imiona)Bogna, Apolinary, Apolinaria
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Po ,,Restarcie Młodości" czas na ,,After Graduation". Wspólny projekt uczniów z Malborka i Gdyni.

Po ,,Restarcie Młodości fot. Jan Zapolski - Downar
W roku 2017 i 2018 o Malborku dużo można było usłyszeć w związku z Olimpiadą Zwolnieni z Teorii dzięki wysoko nagradzanemu projektowi ,,Restart Młodości’’.

Zainteresowanie Zwolnionymi  w naszym mieście wzrosło, co zaowocowało powstaniem nowego projektu w innym formacie na zdecydowanie większą skalę. Jednocześnie, będzie to projekt współtworzony przez uczniów dwóch szkół: I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku oraz III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni.

Jan Zapolski-Downar (Wiceprzewodniczący Parlamentu Młodych RP, jeden z twórców Restart Młodości w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, Uczeń 1LO w Malborku), Michał Bożek(uczeń 3LO w Gdyni), Michał Zdziennicki (basista zespołu 4M, Zdolny z Pomorza z dziedziny informatyki, uczeń 1LO w Malborku), Maksymilian Migdalski (uczeń 3LO w Gdyni) oraz Grzegorz Karolczuk(zastępca Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego 1LO w Malborku) zjednoczyli siły, żeby wspólnie stworzyć aplikację-projekt technologiczny ,,After Graduation’’. 

Słowo ,,graduation’’ w języku angielskim oznacza ukończenie nauki w szkole. Jak wszyscy wiemy, jest to okres ciekawy i pełen tajemnic, zupełnie tak jak nowo powstający projekt. To również okres nowych wyzwań oraz oczekiwań, którym zamierzamy wyjść naprzeciw z nową aplikacją realizowaną dla Młodych przez Młodych. 

Więcej szczegółów zostanie ujawnionych niebawem…

 

 

 

 

 

 

 

 

Info i foto: Jan Zapolski - Downar

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.