Wydanie nr 21/2020, Wtorek 21.01.2020
imieniny: pokaż (9 imion)Agnieszka, Patrokles, Epifani, Jarosław, Jarosława, Krystiana, Józefa, Awit, Awita
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork: Konkurs ofert na Realizatora/-ów szczepień ochronnych przeciwko zakażeniom pneumokokowym wśród dzieci

Malbork: Konkurs ofert na Realizatora/-ów szczepień ochronnych przeciwko zakażeniom pneumokokowym wśród dzieci fot. pixabay.com
Burmistrz Miasta Malborka zaprasza do składania ofert na realizatora/realizatorów w roku 2018 programu zdrowotnego pn. „Program polityki zdrowotnej na lata 2017-2018 w zakresie szczepień ochronnych przeciwko zakażeniom pneumokokowym wśród dzieci z terenu miasta Malborka urodzonych w 2015-2016 roku”.

Ostateczny termin składania ofert mija dnia 03 września 2018 r. o godz. 15:30. Oferty należy składać w Sekretariacie Urzędu Miasta Malborka, pok. 115 (I piętro), pl. Słowiański 5.

 
Szczegółowe warunki konkursu wraz wszelkimi wymaganymi formularzami - Zarządzenie o konkursie ofert, Formularz ofertowy, Oświadczenie, Zaktualizowany harmonogram i kosztorys oraz Sprawozdanie znajdą Państwo na stronie BIP 
 
Uprzejmie prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z warunkami konkursu ofert, w tym sposobem wypełnienia oferty i przygotowaniem niezbędnych załączników (dokumentów i oświadczeń).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Info: 82-200.pl
Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Malbork


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Marek
Marek 23.08.2018, 14:56
zdecydowanie warto szczepić się na pneumokoki! Polecam szczepionke Prevenar, bardzo dobrze chroni przez 3 najwazniejszymi szczepami Pneumokokow!