Wydanie nr 296/2019, Środa 23.10.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

„Starość też radość!”- Letnie Spotkanie Seniorów w Dzierzgoniu

W Dzierzgońskim Ośrodku Kultury odbyło się święto seniorów. Podczas uroczystości wręczano nagrody i odznaczenia, ale najważniejszym aspektem była wspólna okazja do spotkania i celebrowania idei Klubu Seniora.

Spotkanie miało na celu przede wszystkim wręczenie nagród, które były efektem rozstrzygnięcia konkursu pt. „Pomorskie dla Seniora”. W kategorii „Zwyczajny- Niezwyczajny Senior” nagrodę otrzymała Krystyna Jażdżewska, która na co dzień mieszka w Sztumie i organizuje wiele wernisaży, a także plenery malarskie. Kolejną wręczoną nagrodą było odznaczenie dla Gminy Dzierzgoń, za wkład w rozwój działań na rzecz osób starszych w kategorii „Samorząd Przyjazny Seniorom- miejsce ulubione przez Seniorów”.

W czasie spotkania uczestnicy mogli także wysłuchać części artystycznej oraz podziwiać wystawę obrazów odznaczonej Krystyny Jażdżewskiej- Baranowskiej. Dzięki przygotowanemu poczęstunkowi po części oficjalnej była również okazja do wspólnych rozmów i spędzenia miło czasu.

Szczegóły w materiale filmowym

Redakcja

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Dzierzgoń


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.