Wydanie nr 324/2018, Wtorek 20.11.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Feliks, Maksencja, Ampeliusz, Hieronim, Sędzimir, Edmund, Anatol, Oktawia, Oktawiusz, Sylwester, Sylwestra, Fortunata
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Anna Serocka ma zostać zwolniona. Kierownik ZAZ zapowiada pozew przeciw starostwu.

Anna Serocka została oskarżona o mobbing. Zdaniem zarządu powiatu sztumskiego zarzuty są silne i dają podstawę do zwolnienia. Kierownik ZAZ odpiera doniesienia i oskarża starostę o polityczne działanie.

Zdaniem Anny Serockiej oskarżenia o mobbing są jedynie pretekstem do jej zwolnienia. Wszystko przez decyzję o nieprzedłużeniu umowy o pracę z wice kierownikiem instytucji, prywatnie mężem przewodniczącej Rady Powiatu Jolanty Szewczun.
- Starosta zaczął mnie zastraszać, że jeśli nie przedłużę umowy ze swoim zastępcą to starosta również coś mi zrobi – mówi Anna Serocka.

Wojciech Cymerys broni swojej decyzji i dziwi się, że sprawa nabrała takiego rozgłosu.

- Pani Anna Serocka ma możliwość walki o swoje dobre imię przed sądem. Takie przysługuje jej prawo. Dziwie się, że jeszcze z niego nie skorzystała. Moja przegrana przed wyborami dla wielu byłaby idealnym prezentem.

Poniżej rozmowa z Wojciechem Cymerysem i Anna Serocką.

Robert Bychowski

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (82)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
wyborca
wyborca 04.10.2018, 22:42
Nie mam pojęcia czy był mobbing czy nie.Jestem ciekaw czy Pani Serocka jako kandydat na burmistrza złożyła sprawę do sądu o pomówienie i odszkodowanie.Bo jak nie to ma cos na sumieniu.Bo niewinny się nie zastanawia tylko talk by zrobił.
A takiego burmistrza bym nie chciał,jak by się zarzuty potwierdziły.Dla zainteresowanych cena za lot Gdansk Warszawa Gdansk ok 700 zł
Ktos
Ktos 20.08.2018, 17:55
Pani kierownik nigdy nieuzywala mobingu ty chlopie niewiesz co piszesz to pan M i pani Zi. Najbardziej dra geby na niepelnosprawnych
Ktos
Ktos 03.08.2018, 11:40
Ty chyba czlowieku niewiesz o piszesz pracowales lub pracujesz w ZaZ?jezeli niepracowales tam to niewypisuj bzdur nieznajc faktow
Cabal
Cabal 08.08.2018, 12:41
Znam fakty pracowałem piec lat od początku zakładu.Dlatego nie komentuj nie masz zupełnie pojęcia o tym co się działo w zaz.Po 2 maks trzech latach.Pracowalem na papierni.

rencistka
rencistka 08.08.2018, 19:17
Cabal pracowałeś na papierni i co Pani Ania stosowała wobec ciebie mobbing-na pewno NIE,piszesz bzdury chłopie,bo na papierni jest pan M który ryja drze to są fakty bo Pani kierownik nigdy nie stosowała się do mobbingu a ten pan potrafi powiedzieć że jeżeli kratka nie będzie złożona to do domu się prędzej nie pójdzie,piszesz że historia się powtarza,znam tą sprawę i wiem kto był winny ale na pewno nie Pani Kierownik,łatwo kogoś oczerniać ,ciężko to potem naprawić.
cabal
cabal 02.08.2018, 21:47
Historia lubi się powtarzać już parę lat temu była ta sama historia z tym Zakładem w tle.Teraz ponownie nie chodzi o jedną osobę a o kilka i znowu ZAZ.Dobrze że w końcu wziął się za ta sprawę organ nadrzędny.Zastanawiajace jest fakt jak osoby maltretujace osoby chore niepelnosprawne mogą co rano patrzeć w lustro.
ktoś
ktoś 24.07.2018, 22:46
chyba tobą nie był zainteresowany!