Wydanie nr 47/2019, Sobota 16.02.2019
imieniny: pokaż (7 imion)Danuta, Eliasz, Julianna, Izajasz, Daniel, Irena, Samuel
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl
Internet Światłowodowy i Kablówka 3 Generacji w Malborku
Telewizja HD + Internet Światłowodowy Kablówka 3 Generacji. Malbork + Nowy Dwór Gdański

Sztum: Policyjny patrol natrafił na posiadacza marihuany, amfetaminy i kokainy – 09.02.2018

Sztum: Policyjny patrol natrafił na posiadacza marihuany, amfetaminy i kokainy – 09.02.2018 fot. KWP Gdańsk
Policjanci z sztumskiej patrolówki zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Tym razem w ręce policjantów trafił 37-latek, który w domu miał ukryte ponad 100 gramów kokainy a podczas interwencji miał ponad 70 g amfetaminy. Teraz odpowie za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna zgodnie z postanowieniem sądu na trzy miesiące trafił do aresztu.

W miniony weekend sztumscy policjanci patrolujący miasto przy jednym z bloków osiedlowych wylegitymowali znajdującego się tam mężczyznę., który zachowywał się bardzo głośno. Policjanci postanowili sprawdzić, co legitymowany mężczyzna ma przy sobie. Okazało się, że przy 37-letnim mieszkańcu powiatu sztumskiego mundurowi znaleźli woreczek z zielonym suszem.

 

37-latek został przeszukany...

 

- W trakcie przeszukania znaleziono u niego woreczek z białym, proszkiem. Wstępnie przeprowadzone badania potwierdziły, że jest to amfetamina o łącznej wadze ponad 70 gramów oraz kokaina o wadze ponad 100 gramów – informuje mł. asp. Karolina Gastoł – Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - Dalej sprawą zajęli się śledczy, którzy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Sąd po przesłuchaniu zdecydował o zastosowaniu wobec 37-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

redakcja_

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.