Wydanie nr 325/2018, Środa 21.11.2018
imieniny: pokaż (10 imion)Janusz, Twardosław, Maria, Elwira, Albert, Rufus, Regina, Konrad, Wiesław, Heliodor
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Stare Pole : II miejsce Stowarzyszenia Forum Żuławskich Dziewczyn na VIII Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich – Żuławy i Powiśle! - 08.02.2018

Stare Pole : II miejsce Stowarzyszenia Forum Żuławskich Dziewczyn na VIII Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich – Żuławy i Powiśle! - 08.02.2018 fot. Facebook Gmina Dzierzgoń
8 lutego w Oddziale Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Starym Polu, odbył się VIII Turniej Kół Gospodyń Wiejskich – Żuławy i Powiśle.

Turniej miał charakter eliminacji powiatowych do udziału w ,,XV Wojewódzkim Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich”. W turnieju udział wzięło 12 kół gospodyń wiejskich oraz stowarzyszeń.

Gmina Dzierzgoń reprezentowana była przez Stowarzyszenie Forum Żuławskich Dziewczyn z Żuławki Sztumskiej, które zajęły zaszczytne 2 miejsce. W ramach zmagań turniejowych Panie uczestniczyły w pięciu konkurencjach m.in. stworzeniu dekoracji wielkanocnej oraz zmaganiach wokalnych i tanecznych.

"Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Stowarzyszenia Forum Żuławskich Dziewczyn za godne reprezentowanie Gminy Dzierzgoń oraz za codzienny trud i pracę na rzecz społeczności lokalnej."

 

 

 

 

 

 

Info i foto : Facebook Gmina Dzierzgoń

Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.