Wydanie nr 296/2018, Wtorek 23.10.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Dzielnicowa z posterunku policji w Stegnie w odwiedzinach u uczniów Szkoły Podstawowej w Tujsku - 10.01.2018

Dzielnicowa z posterunku policji w Stegnie w odwiedzinach u uczniów Szkoły Podstawowej w Tujsku - 10.01.2018 fot. : pedagog Sylwia Kosek/ stegna.pl
W styczniu 2018 r. uczniów klasy IV ze Szkoły Podstawowej w Tujsku odwiedziła dzielnicowa posterunku POLICJI w Stegnie st. sierż. Karolina Makała. Wspólnie z pedagog Sylwią Kosek przeprowadziła warsztaty profilaktyczne na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym i właściwych zachowań w szkole.
W trakcie zajęć poruszono temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości numerów alarmowych oraz konieczności noszenia odblasków. Przybliżono zadania dzielnicowego w zakresie współpracy ze szkołą.
Omówiono również zasady właściwego zachowania w szkole oraz skutki łamania regulaminów szkolnych. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, otrzymały do wykonania 3 zadania. Na koniec dzieci otrzymały dyplom dla klasy za udział w zajęciach. Dziękuję za pomoc w realizacji działań. 
 
 
 
 
 
 Info i foto: pedagog Sylwia Kosek/ stegna.pl
 
Katarzyna De Guzman

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.