Wydanie nr 19/2018, Piątek 19.01.2018
imieniny: pokaż (14 imiona)Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Sara, Wulstan, Adalryk, Alderyk
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Studniówki czas zacząć! Sprawdzamy, kiedy i gdzie bawią się maturzyści - 03.01.2018

Studniówki czas zacząć! Sprawdzamy, kiedy i gdzie bawią się maturzyści - 03.01.2018
Tegoroczni absolwenci szkół średnich mogą już szykować eleganckie kreacje- wraz z nadejściem nowego roku rozpoczął się bowiem długo wyczekiwany sezon studniówkowy. Maturzyści już od kilku tygodni przygotowują się do najważniejszego balu w swoim życiu, a szkoły starają się spełnić oczekiwania swoich podopiecznych i planują bale maturalne w najdrobniejszych szczegółach. Kiedy zabrzmią pierwsze takty tradycyjnego już na studniówce poloneza w powiecie malborskim?

Jako pierwsi swój pierwszy wielki bal przeżyją uczniowie malborskiej "Dwójki"- ich studniówka odbędzie się bowiem już w najbliższy piątek (tj. 5 stycznia br.) o godz.19-tej. Następnie po nich, bo w sobotę świętować będzie I LO (6 stycznia) o godz. 19-tej, ZSP nr 3 (13 stycznia) o godz. 20-tej, ZSP nr 4 (19 stycznia) o godz 20-tej oraz Zespół Szkół Katolickich (27 stycznia). Poprzednio bale organizowane były w auli Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku - gdzie w tym roku tylko "Czwórka" obchodzi tam swój bal. W tym roku większość balów studniówkowych odbędzie się w sali "Gościńca nad Wisłą " w Tczewie, gdzie także zagościmy z naszą kamerą. 

Wszystkim życzymy udanej zabawy!

Dawid Bochon

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.