Wydanie nr 201/2018, Piątek 20.07.2018
imieniny: pokaż (9 imion)Paweł, Eliasz, Sewera, Hieronim, Małgorzata, Leon, Heliasz, Czesław, Leona
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Bezpłatne bilety na Galę Finałową wyborów Miss Wheelchair World 2017! Wspierajmy Adriannę Zawadzińską! - 07.10.2017

Bezpłatne bilety na Galę Finałową wyborów Miss Wheelchair World 2017! Wspierajmy Adriannę Zawadzińską! - 07.10.2017 fot. Fundacja Jedyna Taka
Już 7 października 2017 w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie odbędą się pierwsze wybory Miss Wheelchair World 2017, w których bierze udział mieszkanka Malborka Adrianna Zawadzińska - zdobywczyni tytułu Miss Polski na wózku 2016.

W tym szczególnym dniu zachęcamy Państwa do wspierania Adrianny bezpośrednio w Warszawie na Gali Finałowej!

Jak informuje Fundacja Jedyna Taka, która jest organizatorem konkursu Miss Wheelchair World 2017, aby zarezerwować bezpłatny bilet trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie i potwierdzić dokonanie rezerwacji naciskając "wyślij".

Na podany w rezerwacji adres mailowy wysłany zostanie link generujący bilet (należy zwrócić uwagę na ustawienia skrzynek e-mail i w razie braku maila potwierdzającego rezerwację biletów, sprawdzić także folder SPAM).
 
Ilość biletów na Galę Finałową jest ograniczona. O przyznaniu zaproszenia decyduje kolejność dokonanych i potwierdzonych rezerwacji.
 
Każdy bilet posiada swój unikalny numer. Na jednym formularzu można zgłosić maksymalnie 5 osób, przy czym przy każdej osobie należy podać imię i nazwisko oraz informacje czy osoba porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, czy potrzebuje pętli indukcyjnej, tłumacza języka migowego lub audiodeskrypcji.
 
Bilet należy zabrać ze sobą na Galę Finałową (w formie wydrukowanej lub zapisanej na telefonie/tablecie). Osoby wybierające się na Galę Finałową prosimy o przybycie najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, czyli do godz. 18:00.
 
Pierwsze wybory Miss Wheelchair World 2017 odbędą się w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Aby zapewnić wszystkim gościom możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, podczas gali będzie także tłumaczenie na polski i międzynarodowy język migowy oraz pętla indukcyjna i audiodeskrypcja na żywo. 
 
Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz profile wszystkich uczestniczek konkursu dostępne są na stronie konkursu www.misswheelchairworld.com oraz na fanpage’u wydarzenia na Facebooku
 
Osoby niewidome i osoby obsługujące strony internetowe klawiaturą mogą zamówić bilety telefonicznie pod nr tel. +48 575 050 490

 

Info i foto : http://misswheelchairworld.com

Katarzyna De Guzman

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.