Wydanie nr 120/2017, Niedziela 30.04.2017
imieniny: pokaż (12 imiona)Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

DZIERZGOŃ: Koncert Jakubik & Deriglasoff w Teatrze 3,5 – 21.01.2017

DZIERZGOŃ: Koncert Jakubik & Deriglasoff w Teatrze 3,5 – 21.01.2017 fot. Rafał Nowakowski
Nadchodzący koncert zapowiada się bardzo interesująco. 21 stycznia wystąpi Arkadiusz Jakubik i Olaf Deriglasoff na deskach Teatru 3,5 przy ul. Elbląskiej 7 w Dzierzgoniu. Na koncert zaprasza Arkadiusz Rogowski pod szyldem "Rogate Granie", zajmującej się organizowaniem koncertów i wydarzeń muzycznych.

Olaf Deriglasoff pochodzi z Trójmiasta. Gra na basie. Współpracował z najlepszymi muzykami w kraju. Niegdyś lider zespołu Dzieci Kapitana Klossa, basista Apteki, HomoTwist, Pudelsów. Wchodzi w skład Polovirusowskich Kur. Jak mówi o sobie – szara eminencja Yugotonu i zastępca Litzy w Kazikowskim KNŻ.

EuautoCzesci.pl

 

Arkadiusz Jakubik, znany aktor, reżyser i scenarzysta teatralny, ale też wokalista. Ostatnio nagrał płytę „40 przebojów” z 40 krótkimi utworami, do których muzykę skomponował Olaf Deriglasoff z głosem aktora i muzyczną frazą. Teksty napisali Krzysztof Varga i Marcin Świetlicki.

 

Impreza jest biletowana. Kontakt do organizatora tel. 661 839 270

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Zapowiedzi


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Komentarze z Facebooka