Wydanie nr 112/2018, Niedziela 22.04.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Łukasz, Wanesa, Gajusz, Teodor, Gaja, Soter, Leonid, Strzeżymir, Leon, Leona, Wirginiusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Weekendowy raport sztumskiej policji – 09.01.2017

Namierzyli i zatrzymali poszukiwanego 36-latka. Weekendowy raport sztumskiej policji – 09.01.2017 fot. KWP w Gdańsku
Zatrzymano poszukiwanego listem gończym kryminalistę. Podczas weekendu policjanci zabezpieczali przejście korowodu Trzech Króli ulicami miasta, ponadto stróże prawa odnotowali kilkanaście interwencji zazwyczaj dotyczyły one nieporozumień sąsiedzkich, rodzinnych.

8 stycznia mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Sztumie zatrzymali poszukiwanego listem gończym 36-latka. Mężczyzna został zatrzymany wieczorem w jednym z barów na terenie miasta. Kolejne dni spędzi w areszcie. Sztumscy policjanci od pewnego czasu prowadzili intensywne poszukiwania 36-letniego kryminalisty, za którym sąd w Kwidzynie wydał list gończy. Mężczyzna podejrzany jest o przestępstwa jakich wcześniej dokonał. Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż chciał uniknąć kary i pozostać jak najdłużej na wolności. Kryminalni sprawdzili wiele miejsc, gdzie mężczyzna mógł się ukrywać i zweryfikowali szereg informacji, aby go odnaleźć.

 

W niedzielę wieczorem funkcjonariusze patrolujący miasto znaleźli poszukiwanego mężczyznę.

Zatrzymali go chwile po tym jak będący na spacerze policjant w czasie wolnym od służby zauważył siedzącego w jednym z barów poszukiwanego 36-latka.

 

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu, jeszcze dzisiaj zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi zasadzoną wobec niego karę. Policja przypomina, że kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

Ponadto odnotowaliśmy jedna kolizję drogową na ternie powiatu, gdzie sprawca został ukarany mandatem karnym, sztumscy kryminalni, zakład karny, areszt

 

--

RZECZNIK PRASOWY KPP SZTUM

mł.asp. KAROLINA GASTOŁ-ZAWICKA

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.