Wydanie nr 120/2017, Niedziela 30.04.2017
imieniny: pokaż (12 imiona)Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Stegna. Policjanci pomogli starszej kobiecie - 09.01.2017

Stegna. Policjanci pomogli starszej kobiecie - 09.01.2017
W nocy ze środy na czwartek stegieńscy policjanci pomogli starszej kobiecie. 61-latka trafiła do szpitala z silnym wychłodzeniem organizmu. Dalsze przebywanie kobiety na mrozie mogło doprowadzić do tragedii. Wczoraj przed godziną 23:00 policjanci z Posterunku Policji w Stegnie w trakcie patrolu, zauważyli w okolicach dworca PKS w Stegnie samotną kobietę. Podczas podejmowanej interwencji okazało się, że 61 – latka mieszkanka pobliskiej miejscowości Jantar, zasłabła i jak wynikało z jej relacji nie wie ile czasu przebywała na mrozie. Kobieta siedziała na ziemi, a obok niej leżała kula ortopedyczna. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało starszą kobietę do szpitala z podejrzeniem silnego wychłodzenia organizmu, zagrażającego jej życiu i zdrowiu. Gdyby nie interwencja policjantów, noc dla kobiety mogłaby zakończyć się tragicznie.

Wczoraj w nocy Policjanci apelują, aby nie być obojętnym wobec osób bezdomnych, nieporadnych życiowo oraz incydentalnie znajdujących się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu. Jeśli widzimy taką osobę, sprawdźmy czy nic jej nie dolega i czy potrzebuje pomocy lekarskiej.

EuautoCzesci.pl

Jeśli ktoś jest nieprzytomny sprawdźmy czynności życiowe, zadzwońmy po pogotowie i Policję. Jeśli widzimy osoby siedzące podczas niskich temperatur w jednym miejscu zadzwońmy pod nr. alarmowy 112, policjanci, którzy przyjadą na wezwanie sprawdzą, czy i jaka pomoc jest potrzebna. Nie bądźmy obojętni a jeden telefon może uratować komuś życie.

Edyta Kozakiewicz

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Komentarze z Facebooka