Wydanie nr 351/2017, Niedziela 17.12.2017
imieniny: pokaż (4 imiona)Florian, Łazarz, Łukasz, Olimpia
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

"Latocha nie zabiera mieszkańców Nowej Wsi Malborskiej, a MZK sprzedawało bilety na pełną linię nr 5, choć wiedziało o jej likwidacji". Pełny zapis wideo zebrania mieszkańców w sprawie transportu zbiorowego - 05.01.2017

"Latocha nie zabiera mieszkańców Nowej Wsi Malborskiej, a MZK sprzedawało bilety na pełną linię nr 5, choć wiedziało o jej likwidacji" takie i inne zarzuty usłyszał Wójt Gminy Malbork Marcin Kwiatkowski na spotkaniu z mieszkańcami Nowej Wsi Malborskiej.

Miejski Zakład Komunikacji w Malborku Sp. z o.o. informuje, że z dniem 01.01.2017 r. ulega zmianie trasa i rozkład jazdy linii nr 5 Linia nr 5 zostaje skrócona do granicy Gminy Miejskiej Malbork ( ostatni przystanek będzie przy ul Kusocińskiego ). Autobus nie będzie kursował na terenie Gminy Wiejskiej Malbork - taką informację otrzymaliśmy w celu zamieszczenia 2 stycznia 2017 roku.

Dlaczego Miejski Zakład Komunikacji w Malborku przestał obsługiwać Gminę Malbork?

Co dalej z linią nr 5?

Zapraszamy Państwa do obejrzenia pełnego zapisu ze spotkania mieszkańców z władzami Gminy Malbork w sprawie transportu zbiorowego.

 

Piotr Wąsowicz

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Ala
Ala 25.01.2017, 08:20
Podobno 5 wraca od lutego !?! Czy to prawda ???
pracownik MZK
pracownik MZK 17.01.2017, 07:56
Czekamy od lutego na powrót "5" chociaż te 3 kursy z rana i popołudniu...
Krystyna
Krystyna 12.01.2017, 07:03
Uważam że należy Kałdowo przyłączyć do Gminy Malbork. No bo co oni mają wspólnego z miastem???
Nowa Wieś Malborska
Nowa Wieś Malborska 11.01.2017, 13:44
Szanowni Państwo tak czy inaczej chodzi tylko o to żeby linia nr. 5 została przywrócona do starej trasy czyli do "pętli", a to czy pan Wójt będzie dalej Wójtem czy nie to zdecydują wyborcy na wyborach,a referendum poczekajmy jak się rozwinie sytuacja i czy Pan Wójt wyciągnie wnioski z spotkania z mieszkańcami i sprawa Naszej "5" się rozwiąże na plus oczywiście...
Referendum
Referendum 11.01.2017, 08:08
Dokładnie czas na Referendum,Nowa Wieś Malborska najlepiej jakby była przyłączona do Malborka to i My Mieszkańcy byśmy skorzystali i Władze Miasta Malborka z tego co wiadomo też byłyby przychylne tej propozycji,trzeba teraz wystosować pismo do Gminy i Miasta Malborka zebrać podpisy od mieszkańców Nowej Wsi. To jest realne i czas się za to zabrać.Podejrzewam,że z 90 % będzie za przyłączeniem...Mieszkańcy Nowej Wsi zróbmy to !
Adam
Adam 12.01.2017, 07:00
Malbork nie daje sobie rady od dawna. Do czego Ty chcesz przyłączać Nową Wieś ??? !!!Sztum, Nowy Staw i Nowy Dwór odskoczyły od tego całego Malborka lata świetlne. W Sztumie nowa duża hala widowiskowo sportowa, na wjeździe do miasta ogromna firma, teatr miejski, kino. W Nowym Stawie prężny ośrodek kultury, w "Ołówku" odbywają się imprezy rangi wojewódzkiej, realizują program rewitalizacji starówki, budują obwodnicę miasta, do Nowego Dworu mieszkańcy Malborka jeżdżą do kina. W Malborku większość terenów to grunty pod budownictwo wielorodzinne. I co Ty na to?
FERDO
FERDO 18.01.2017, 16:17
ty tak na powaznie ? jarasz sie tym ze w nowym stawie w olowku odbywaja sie imprezy ? Naprawde wszyscy wala do kina w nowym dworze? No nie wiem do heliosa w tczewie blizej i jest to porzadne kino. W sztumie na wjezdzie wielka firma WOW , hala sportowa ? Tez mamy gdzie pocwiczyc Do teatru nie chodze ale jak bede chcial to pojade do elblaga a nie zatloczonego sztumu. W MK nie m tragedii , ciagle sie rozwija wiec nie przesadzaj.
Jędrzej
Jędrzej 11.01.2017, 12:13
Szanowny panie czy pani - "Referendum", czy na pewno Miasto Malbork zrobi nam, mieszkańcom Nowej Wsi Malborskiej w takim szybkim tempie jak dotychczas, drogi oraz oświetlenie. W Mieście Malborku będziemy mieszkańcami trzeciej czy czwartej kategorii. A o nas będzie decydować pani urzędniczka dojeżdżająca z pobliskiej miejscowości spoza terenu miasta Malborka np. Stara Kościelnica. Burmistrz nie ma czasu na takie sprawy. W naszej Gminie Pan Wójt, Pan Przewodniczący czy Pan zastępca Wójta są dostępni na wyciągnięcie ręki. Można o wszystkim porozmawiać. Uważam, że problem z "piątką" zostanie rozwiązany. To zebranie świadczy, że nasze władze wsłuchują się w nasze głosy. Możemy być zadowoleni, że mieszkają wśród nas, i dzielą nasze troski. Mieszkałem w Mieście Malborku.
pasażer
pasażer 11.01.2017, 20:37
Jakby wysłuchiwali ludzi i troszczyli się o dobro człowieka to nie doszło by do takiego problemu z autobusami