Wydanie nr 112/2018, Niedziela 22.04.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Łukasz, Wanesa, Gajusz, Teodor, Gaja, Soter, Leonid, Strzeżymir, Leon, Leona, Wirginiusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Pow. sztumski: Środowa wichura połamała wiele drzew. Strażacy zabezpieczali wypadek, kolizję oraz gasili pożary sadzy – 04.01.2017

Pow. sztumski: Środowa wichura połamała wiele drzew. Strażacy zabezpieczali wypadek, kolizję oraz gasili pożary sadzy – 04.01.2017 fot. Archiwum TVSztum.pl
Wczorajsza wichura dała się solidnie we znaki mieszkańcom powiatu sztumskiego, ale i służbom odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwo. Oprócz wypadku w gm. Stary Targ, o którym już informowaliśmy, strażacy interweniowali do kolizji w Nowej Wsi. W sumie do 12 zdarzeń z czego trzy stanowiły pożary sadzy w kominie.

Wichura łamała wiele drzew, które stwarzały poważne zagrożenie dla ruchu drogowego.

 

- Konieczne było usunięcie wiatrołomów w miejscowościach: Cygusy, Michorowo, Morany, Folwark, Dzierzgoń i Górki – informuje st. kpt. Cezary Murawski, z-ca rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie. - Oprócz tego zerwaniu uległa linia napowietrzna w w Nowym Targu. W środę zastępy straży zabezpieczały wypadek w Łabuniu, gdzie samochód ciężarowy zderzył się z citorenem z przyczepą oraz kolizję, do której doszło na DK nr 55 w Nowej Wsi. W tym zdarzeniu ciężarówka wpadła w poślizg, co poskutkowało zablokowaniem przeciwległego pasa ruchu i blokadą drogi.

 

Wspomniane we wstępie pożary sadzy w kominie miały miejsce Mleczewie i Cygusach (budynki jednorodzinne) oraz Kępinie (dom wielorodzinny).

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.