Wydanie nr 111/2018, Sobota 21.04.2018
imieniny: pokaż (8 imion)Feliks, Addar, Anzelm, Drogomił, Apollo, Apollina, Bartosz, Konrad
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody


Gm. Stary Targ: Wypadek z udziałem ciężarówki i samochodu dostawczego. Uwaga ślisko na drogach! – 04.01.2017

Gm. Stary Targ: Wypadek z udziałem ciężarówki i samochodu dostawczego. Uwaga ślisko na drogach! – 04.01.2017 fot. KP PSP w Sztumie
Do kraksy samochodu ciężarowego MAN i dostawczego doszło ok. 200 metrów za miejscowością Łabuń (gm. Stary Targ) w kierunku Iławy. Na miejscu skutki wypadku usuwają strażacy. Należy zachować szczególną ostrożność, bo aktualnie droga jest jeszcze zablokowana.

AKTUALIZACJA 04.01.2017 godz. 13.56

Światłowód Superszybki Internet w Malborku

Droga obecnie jest już przejezdna. Jak informuje sztumska policja poszkodowany, który trafił do Szpitala Polskiego w Sztumie nie odniósł poważnych obrażeń.

Policja wstępnie ustaliła, jako prawdopodobną przyczynę wypadku nadmierną prędkość i wpadnięcie w poślizg samochodu dostawczego. 

 

- Strażacy obecnie zabezpieczają miejsce zdarzenia – informuje kpt. Dariusz Treć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie. - Kierowca samochodu dostawczego w wyniku wypadku doznał obrażeń. Został przetransportowany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do Szpitala Polskiego w Sztumie.

 

Z informacji jaką otrzymaliśmy od osoby będącej na miejscu zdarzenia wynika, że prawdopodobnie kierowca auta dostawczego wpadł w poślizg, a kierowca ciężarówki MAN usiłował wyminąć auto osobowe, by uniknąć wypadku...

Śnieg pojawił się na naszych drogach w przeciągu godzin, a jak widać wystarczyło to, by na szosach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Pozostaje uważać.

 

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.