Wydanie nr 120/2017, Niedziela 30.04.2017
imieniny: pokaż (12 imiona)Eutropiusz, Bartłomiej, Chwalisława, Lilla, Katarzyna, Afrodyzy, Afrodyzjusz, Afrodyzja, Jakub, Marian, Andrea, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

Nowy Dwór Gd. Kolejny nowy radiowóz dla policji - 28.12.2016

Nowy Dwór Gd. Kolejny nowy radiowóz dla policji - 28.12.2016
Nowodworscy policjanci otrzymali kolejny nowy oznakowany radiowóz. Pojazd marki VW T6 zakupiony został ze środków Komendy Głównej Policji. Wczoraj funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim otrzymali nowy radiowóz jest to kolejny pojazd, który w bieżącym miesiącu trafił do nowodworskiej jednostki policji. Pojazd marki Volkswagen T6, zakupiony został ze środków Komendy Głównej Policji. Samochód trafił do wydziału prewencji nowodworskiej komendy i będzie wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie. Nowe auto z pewnością ułatwi pracę policjantów ogniwa patrolowo - interwencyjnego i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Nowego Dworu Gdańskiego i okolic.

To już kolejny nowy samochód dla nowodworskiej policji. Również w grudniu tego roku, dzięki częściowemu wsparciu samorządów, dzielnicowi otrzymali nowy samochód KIA Ceed w wersji kombi.

EuautoCzesci.pl
Edyta Kozakiewicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Komentarze z Facebooka