Wydanie nr 172/2018, Czwartek 21.06.2018
imieniny: pokaż (12 imiona)Teodor, Domamir, Demetria, Lutfryd, Alojza, Alojzy, Marcja, Rudolf, Rudolfina, Alicja, Rudolfa, Chloe
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl

SZTUM: Podpalenie przyczyną wybuchu ognia przy ul. Chopina? Poważnie poparzony 38-latek - 28.12.2016

 SZTUM: Podpalenie przyczyną wybuchu ognia przy ul. Chopina? Poważnie poparzony 38-latek - 28.12.2016 fot. W. Mocny/Zdjęcie poglądowe
28 grudnia parę minut po godz. 15-tej, doszło do groźnego pożaru w budynku mieszkalnym przy ul. Chopina w Sztumie. W wyniku wybuchu ognia poparzeniu uległ jeden z lokatorów, który został przetransportowany śmigłowcem medycznym do Szpitala w Gdańsku.

Nie był to pożar dużych rozmiarów. Dzięki sprawnej akcji strażakom udało się nie dopuścić do rozprzestrzenienia się ognia. W pożarze jednak, poważnie ucierpiał jeden z lokatorów.

EuautoCzesci.pl

 

 

- 38-letniego mężczyznę strażacy wynieśli z płonącego domu – relacjonuje kpt. Dariusz Treć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie. - Została mu udzielona pierwsza pomoc. Doznał poparzeń głowy, dolnych dróg oddechowych oraz rąk. Został przekazany ekipie śmigłowca medycznego.

 

 

W wyniku wybuchu ognia zniszczeniu uległy dwa pomieszczenia mieszkalne parterowego budynku (ok. 60 m kw). Nadają się one obecnie do gruntownego remontu. Ze wstępnych oględzin strażaków wynika, że przyczyną wybuchu ognia mogło być podpalenie... Na ostateczne ustalenia należy jednak zaczekać do końca  policyjnego dochodzenia. 

Wawrzyniec Mocny

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.