Wydanie nr 112/2018, Niedziela 22.04.2018
imieniny: pokaż (11 imion)Łukasz, Wanesa, Gajusz, Teodor, Gaja, Soter, Leonid, Strzeżymir, Leon, Leona, Wirginiusz
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
Internet Światłowodowy w Malborku
Malborskie Światłowody ULTRA SZYBKI I N T E R N E T - zamów
Malborskie Światłowody

Budowa skrzyżowania przy Al. Rodła i Placu Słowiańskim z mozołem posuwa się naprzód. Będzie tymczasowa droga na Sztum – 20.12.2016

Budowa skrzyżowania przy Al. Rodła i Placu Słowiańskim z mozołem posuwa się naprzód. Będzie tymczasowa droga na Sztum – 20.12.2016 fot. zdjęcie poglądowe
Prace archeologiczne przed mostem na Nogacie od strony Urzędu Miasta Malborka zostały zakończone, lecz od paru dni, jak donoszą kierowcy prace bardzo spowolniły i tworzą się gigantyczne korki.

Jak informuje Piotr Michalski, rzecznik gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad przyczyną „spowolnionych prac” jest budowa nowej kanalizacji oraz projektowanej tymczasowej drogi na Sztum (z płyt betonowych) w celu zmniejszenia intensywnych korków na nowym moście. Tymczasowa droga na Sztum ma być przejezdna do końca roku.

 

Foto: zdjęcie poglądowe

 

Kamery on-line 24/7 Bieżąca sytuacja drogowa oraz pogoda - zobacz gdzie są korki.

Przy każdej kamerze temperatura, ciśnienie, zachmurzenie, prędkość wiatru. To wszystko na żywo on-line 24/7!

Zobacz całość: http://www.tvmalbork.pl/kamery

 

 

Piotr Wąsowicz

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Krzysztof
Krzysztof 03.01.2017, 23:00
Ciekaw jestem co za palant zatwierdził plan przebudowy tych dróg? 70 mln zł poszłooo. A gdzie analiza wielowariantowa układu drogowego? Dlaczego zamiast tradycyjnych skrzyżowań z awaryjnymi i drogimi światłami nie zaproponowano dwupasmowych rond z bezkolizyjnymi skrętami w prawo? Te władze oderwały się od rzeczywistości i tkwią nadal w 20 wieku wraz z projektantami tych dróg.
Kelner
Kelner 26.12.2016, 13:03
Te embriony to chyba na jajecznicę ?
Sąsiad
Sąsiad 25.12.2016, 15:43

………………..SENSACJA REWELACJA…………. w związku z zaistniałą sytuacją w Polsce Prezes Jarosław postanowił szybko zamrozić własne embriony w domowej zamrażarce na Żoliborzu !
Tadeusz
Tadeusz 25.12.2016, 15:42

……………..ALE JAJA………… Posłowie PIS w piątek udali się do Sali Kolumnowej na kielicha, pośpiewać a ci bardziej rozrywkowi potańczyć i przy okazji po pijaku klepnęli - Ustawę Budżetową ! I co …..można………można !
Bolek op spycha
Bolek op spycha 24.12.2016, 14:56
………….a ja tak jak większość młodych Polek i Polaków kocham moich sąsiadów Rosjan którym wierzę bardziej niż politykom PIS. I mam do nich prośbę - ekshumujcie ten wrak samolotu do huty. Polacy będą Wam dozgonnie wdzięczni ! Pozdrawiam.