imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gd. IV kolejka Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej – 10.12.2016

Nowy Dwór Gd. IV kolejka Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej –… fot. Edyta Kozakiewicz
IV Kolejka w drugiej lidze przebiegła bez niespodzianek, faworyci wygrali swoje spotkania, na uwagę zasługuje wysokie zwycięstwo 13:0 zespołu KS Tuja nad zespołem Pogotowia Procentowego, spowodowane to było na pewno dużym osłabieniem zespołu Pogotowia, w związku z udziałem kilku zawodników w turnieju w Przodkowie. W pozostałych spotkaniach Optylux pokonał Superagenta.com.pl 7:2, Polbud.pl uległ ekipie Morze Hartog Stegna 3:5, Bryza Sztutowo pokonała ekipę Powiśla Nowa Kościelnica 5:1, a Sztutozzeria Sztutowo pokonała drużynę Gravel Mady Ostaszewo 7:4.

IV Kolejka w pierwszej lidze nie przyniosła również niespodzianek, najbliżej sensacji była drużyna Sajmon Team, która jak równy z równym grała z Vice Mistrzem zeszłego sezonu, czyli ekipą Auto Kajtek Hemako Sztutowo, do przerwy wynik był remisowy 3:3, po przerwie to na prowadzenie 4:3 wyszła ekipa Sajmona, lecz doświadczony zespół ze Sztutowa grał do końca i ostatecznie odniósł zwycięstwo 7:4.

Kolejne wyrównane spotkanie to pojedynek beniaminka Hemako Sztutozzerii z zespołem Mejer Lokale dla Firm, o czym świadczy końcowy wynik 5:4 na korzyść drużyny Mejera. Od początku spotkania przeważała młoda ekipa Hemako, trzykrotnie wychodząc na prowadzenie, zespół Mejera gonił wynik, by ostatecznie wyjść na prowadzenie i utrzymać je do końca spotkania. Warto zaznaczyć, że wszystkie pięć goli dla ekipy Mejera zdobył Paweł Studziński.

W pozostałych spotkaniach Stol Ar Stolmach uległ 2:8 drużynie Centrum Motoryzacyjnego, a Thermel Doświadczeni pokonał zespół Green&Joy Willa Joker 5:1.