Wydanie nr 296/2019, Środa 23.10.2019
imieniny: pokaż (12 imiona)Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

XVIII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Zabawa, Wybory Miss i Plenerowa Patelnia. Jantar – 15.07.2016

XVIII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Zabawa, Wybory Miss i Plenerowa Patelnia. Jantar – 15.07.2016 fot. Edyta Kozakiewicz
Pomimo kłopotów z pogodą i przekładania kolejnych rund udało się przeprowadzić po raz XVIII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu w Jantarze. 2-dniowy program mistrzostw to nie tylko sportowa rywalizacja, to również wiele imprez towarzyszących. zajęcia artystyczne dla dzieci, Wybory Bursztynowej Miss Polski 2016, pokazy sztucznych ogni, koncerty znanych zespołów, konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych oraz prezentacja największej plenerowej patelni w Polsce.


Jedenaście kandydatek stanęło do rywalizacji o miejsce w ścisłym finale konkursu oraz o tytuł Bursztynowej Miss Jantar 2016. Jury nie miało łatwego wyboru, ponieważ każda z kandydatek miała ogromne doświadczenia w konkursach piękności.


Dziewczęta były finalistkami konkursu Miss Województwa Kujawsko Pomorskiego, Miss Ziemi Pomorskiej, a nawet półfinału tegorocznego konkursu Miss Polski. Po czterech wyjściach konkursowych jury podjęło długo wyczekiwaną przez dziewczęta decyzję i tytuły przyznali:


Izabela Wilkos - Bursztynowa Miss Polski Publiczności Jantar 2016.
 Monika Hirsz - Bursztynowa Miss Polski Fantazja Jantar 2016.
Hanna Ciechomska - Bursztynowa Miss Polski Profi Jantar 2016.
Oliwia Ziobrowska - Bursztynowa Miss Polski Jantar 2016.

Edyta Kozakiewicz

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
krzak
krzak 22.07.2016, 19:04
Kto im robił patelnię w plenerze?